15.2. 2013

Vyrazte do kina naslepo!

Vyrazte do kina naslepo!

Všimli jste si fenoménu kina naslepo, který se v poslední době rozmáhá čím dál víc? Pokud ne, vrhněte se někdy do víru dobrodružství a užijte si filmové překvapení dramaturgů svého oblíbeného kina!

Co je kino naslepo?

Kino naslepo znamená, že znáte čas a místo představení – ale co se bude hrát, to nevíte. Prostě přijdete, zasednete a necháte se překvapit, co se na plátně vlastně objeví. A proč to celé podstupovat a riskovat, že na vás vybafne přesně ten žánr s přesně tím hercem, kterého nesnášíte? No, předně je to zábava J, ale nejen to – dramaturgové se snaží vybírat kvalitní, ale méně známé filmy, takže si pravděpodobně užijete lahůdky, které byste jinde neviděli.

Kino naslepo je ideální i v případě, že nemáte čas nebo chuť dlouze vybírat film, na který se vypravit. A když na tajemné promítání vylákáte někoho na rande, rázem vám to dodá punc zajímavosti a dobrodružnosti (i když s mírným rizikem, že křehké květině naservírujete pěkně syrový nášup či drsnému dobrodruhovi dvojitou porci cukrové romantiky). A to už stojí za pokus!

Kdy, kde a za kolik

Nechce se vám utrácet za film, ze kterého můžete po deseti minutách odejít? To je ta nejlepší část – nemusíte! Vstupné platíte až na odchodu, a to takovou částku, jakou si sami vyberete. Některá kina vám dokonce v případě, že už jste film viděli, dají jako odškodné zdarma pivo. A jestli vás ani tohle nezláká, tak pak už nevíme.

Promítání naslepo nabízí hned několik pražských kin, například kino Aero nebo Bio Oko. Ale k vidění je i mimo Prahu – namátkou třeba v Biu Centrál v Hradci Králové, Minikinu v Ostravě, v kinech v Jičíně, v Uherském HradištiKopřivnici a mnohých dalších. Zapátrejte i ve svém městě a hurá do víru dobrodružství!


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.