18.5. 2013

Vladimírův Idiot se koncertně pokřtí 24. května

Vladimírův Idiot se koncertně pokřtí 24. května

Trvalo pět let, než legendární rapper Vladimir 518 vypustil do světa druhou sólovou desku. Čekání na Idiota se odvděčilo patnácti novými tracky, které minimálně svojí energií navazují na kladně přijatý debut Gorila vs. Architekt. Album pokřtí audiovizuálními koncerty.

Vladimír Brož neboli Vladimir 518 ukáže svoje kouzla a triky 24. května v podzemním sále Veletržního paláce, kde z důvodu omezené kapacity proběhnou hned dvě veselice oslavující příchod nové desky s názvem Idiot. Dveře se otevřou v 19:00, start prvního koncertu je ve 20:00 a druhá show má stanovený začátek na 22:30. Tradiční sestava v podobě Dje a raperů bude tentokrát vyměněna za koncertní band ve složení - Vladmir 518, LA4, Dj Mike Trafik, Adam Koller u bicích, Matěj Havlíček basa a duo back vokalistek Tutti Frutti. Audiovizuálnímu večeru se synchronizovanými světly, zvukem, videoprojekcemi i laserem dá cihlu na plyn pravý a nefalšovaný PSH Revival band na pozici předskokanů.

Na nové sólovce pomáhá dlouholetému členovi PSH celá řada hostů. Vedle tradičních jmen tuzemské hiphopové scény jako Hugo Toxxx, Ektor nebo James Cole spolupracoval Vladimír také s Michaelem Kocábem, Jiřím Kornem, případně Matějem Ruppertem, s kterým si střihnul předělávku skladby Up To Speed Now z posledních Monkey Business


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.