1.10. 2012

Swedish House Mafia poprvé a zřejmě naposled v ČR

Swedish House Mafia poprvé a zřejmě naposled v ČR

Tříčlenná  skupina ze Švédska oznámila poslední šňůru koncertů pod všeříkajícím názvem One Last Tour. V České republice se zastaví 29. listopadu.

Podle ekonomického magazínu Forbes utržila Swedish House Mafia za posledních dvanáct měsíců 14 milionů dolarů a dostala se na třetí příčku nejvýdělečnějších deejays. Do kasičky budou moci přispět i čeští fanoušci, jelikož se veleúspěšný projekt Axwella, Steva Angella a Sebastiana Ingrossa zastaví 29. listopadu v pražské O2 areně.

Půjde o první a zároveň poslední příležitost, jak si u nás užít party, kde bude trojice DJů a producentů vystupovat pohromadě. One Last Tour by měla představovat celosvětovou rozlučku, po níž se interpreti hodlají věnovat sólovým kariérám. Zatím však nebyla odhalena žádná překvapení ze zajisté velkolepých show, které v půlce listopadu odstartují v Dubaji a skončí v březnu příštího roku v Los Angeles.

Elektronické trio, které existuje od roku 2008, vydá před odjezdem druhou desku Until Now. Půjde o oficiální soundtrack k jejich závěrečné tour.

Vstupenky se prodávají za 1290,- Kč v síti Sazka Ticket.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.