22.7. 2013

Splněný sen. Ve filmu se utká Superman s Batmanem

Splněný sen. Ve filmu se utká Superman s Batmanem

Na největším americkém popkulturním svátku se tradičně uveřejňují zprávy o největších chystaných peckách, letos si na Comic-Conu získal největší pozornost film se Supermanem a Batmanem.

"Chci, aby sis pamatoval, Clarku, v dalších letech, ve svých nejintimnějších chvilkách, chci, aby sis pamatoval mou ruku na krku. Chci, aby sis pamatoval jediného člověka, který tě porazil," těmito slovy oznámil Harry Lenix na výzvu režiséra Zacka Snydera, že se namísto klasického pokračování filmu Muž z oceli dočkáme těžkotonážního souboje dvou ikonických superhrdinů. Slavná promluva pochází z Návratu temného rytíře, z jednoho z nejslavnějších batmanovských příběhů všech dob, kde se do sebe pustily legendy nakladatelství DC Comics.

Premiéra epického duelu se uskuteční v roce 2015. Režie se ujme Zack Snyder, jehož Muž z oceli vstoupil do kin před několika týdny, scénář napíše opět David S. Goyer. Christopher Nolan podepsaný za trilogií o Batmanovi zastane pozici producenta. Nejvýznamnější otazník se vznáší nad rolí Batmana. Zatímco Henry Cavill na sebe znovu navlékne červenomodrý trikot, Christian Bale již v minulosti oznámil, že se do netopýřího obleku nevrátí. V přiloženém videu můžete nasát atmosféru, jaká v sále panovala při ohlášení snímku, z něhož se okamžitě stal jeden z nejočekávanějších titulů let budoucích.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.