9.1. 2013

Spirituální námět doprovodí devátou Transmission

Spirituální námět doprovodí devátou Transmission

Pod názvem The Spiritual Gateway se v sobotu 19.1. odehraje další výpravný mejdan Transmission. Slavná jména elektronické hudby vystoupí v O2 areně.

Hned na začátku roku se objeví jeden z vrcholů halových tanečních akcí u nás. Jelikož český tým postoupil do finále Davisova poháru, musel být taneční megavečírek Transmission přesunut z listopadu 2012 na leden 2013. Tenisté vybojovali triumf, partychtivci získali koncert Markuse Schulze. Změna tedy snad nepoškodila větší množství lidí, a tak si mohou tisíce fanoušků žánrů trance nebo progressive house opět vyhodit z kopýtka.

Nejmodernější halu střední Evropy rozsvítí množství laserů a audiovizuálních efektů, které se ponesou kolem tématu duchovna a nadsmyslových zkušeností. Do hudebního transu se pokusí návštěvníky přivést stálice jako Markus Schulz, Chicane nebo W & W, nováčci Grube & Hovsepian, případně Kolumbijec Khomba, který se tuzemskému publiku poprvé představil na zmiňovaném náhradním mejdanu s Markusem Schulzem.

Standardní vstupenky se momentálně prodávají za 1350,- Kč, v den akce budou k dostání za 1390,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.