23.4. 2013

Ruce hore pro Fedde Le Granda, který obsadí Sasazu

Ruce hore pro Fedde Le Granda, který obsadí Sasazu

Masově ho proslavila skladba Put Your Hands Up for Detroit, od sedmi let starého tracku ale prošel zvuk housového producenta Fedde Le Granda nutnou aktualizací. Nejnovější tvorbu nabídne v pátek 26. dubna v Praze.

Dlouhé nájezdy přecházející do skočných beatů, chytlavé popěvky profláknutých houseových hitů, svižné remixy popových hvězd i občasná nakouknutí do populárního dubstepového šílenství na hranici kakofonie, s takovým programem jezdí pětatřicetiletý Holanďan po celém světě a hudební veselicí baví desetitisíce lidí.

Holešovické Sasazu sice dokáže pojmout skromnější dav v řádu tisíců, ale lze předpokládat, že bude pražský klub opět po střechu zaplněn jako při loňské návštěvě jednoho z předních světových deejays. Na pražských Sensation ostatně patřil Fedde Le Grand k interpretům, kteři vždy dokázali svým spontánním vystupováním rozdovádět publikum.

Pořadatelská agentura United Music na svých webových stránkách, kde můžete nalézt veškeré potřebné info, také upozorňuje na šířící se vlnu neplatných lístků neautorizovaných prodejců. Silně je proto doporučováno zakoupení e-tiketů pouze v oficiální síti Ticketpro.

Vstupenky se prodávají za 590,- Kč v předprodeji, na místě se cena posune o dalších 100,- Kč výš. VIP vstupenky jsou k dostání za 990,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.