7.3. 2013

Rock for People hlásí příjezd 30 Seconds to Mars

Rock for People hlásí příjezd 30 Seconds to Mars

Line-up festivalu Rock for People kyne do velkorysých rozměrů. Hudební festival, který se bude tradičně konat v areálu Festivalparku v Hradci králové, oznámil mimo jiné kapelu Jareda Leta.

Po loňských bouřích, které návštěvníky ochudily o Faith No More, Orbital i vlastní zázemí (nechyběla ani stoicky pronesená otázka „neviděli jste letět můj stan?“), byla existence tradiční hudební přehlídky nahnutá. Našli se však noví investoři, a tak bude hradecké veselí pokračovat s mnoha novinkami. Komfort a kontinuitu programu v případě opakované nepřízně počasí zajistí například velkokapacitní stan, který pohodlně pojme na 12 000 lidí uvnitř a stejný počet v okolí stanu.

V první řadě jde ale o hudební náplň. Na loňského Skrillexe naváže dubstepová libůstka Modestep, čtyřčlenná parta z Londýna, která si nedávno střihla první koncert v České republice. Kdo se na ně nedostal do vyprodaného klubu Roxy, má další příležitost k bujarému elektronickému setkání.

Mezi headlinery přibyla kalifornská rocková kapela Thirty Seconds to Mars. Tříčlenný projekt vedený hezounem Jaredem Letem přiveze i tracky z nového alba, jež by mělo letos vyjít. „Čtyři roky od poslední desky, velmi slibné ohlasy na nový singl, výborná kondice a věhlas kapely, která se chce dle všeho stát hvězdou letošní festivalové sezony v Evropě - co více si přát?,“ říká na adresu Thirty Seconds To Mars Michal Thomes, ředitel Rock for People.

Queens of the Stone Age, The Parov Stelar Band, Billy Talent, Gogol Bordello, Klaxons, Papa Roach, A Day To Remember, Royal Republic, Friska Viljor. Soupis interpretů narůstá, levné lístky mizí. Pokud jste tedy rozhodnuti prožít čtyři dny od 2. do 5. července v hudební společnosti, skočte si rychle pro lupeny. Současné cena 1400,- Kč na celý festival brzy stoupne na 1550,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.