19.6. 2013

Rock for People 2013

Rock for People 2013

Již za méně než dva týdny se v Hradci Králové otevřou brány jednoho z nejoblíbenějších českých letních festivalů Rock for People. Na co se letos na devatenáctém ročníku můžete těšit?

Karel Gott i Thirty Seconds to Mars

V průběhu celého trvání akce vystoupí opravdu kvanta zajímavých interpretů z mnoha koutů světa i z domácích luhů a hájů. Ze zahraničních hvězd potěší vaše uši například kapela Thirty Seconds to Mars, Billy Talent, Amanda Palmer, Queens of the Stone Age, A Day to Remember nebo britští Klaxons. Na domácí půdě pak zahrají třeba Karel Gott, Kryštof, Aneta Langerová, Pražský Výběr, Xavier Baumaxa, Sto zvířat a vítězové YouTube Festu jako jsou Dirty Blondes a další.

Vstupenky a doprava

Vstupenka na celý festival v předprodeji v současné době vyjde na 1 650 Kč a přímo na místě ji bude možno zakoupit za 1 800 . K mání jsou také vstupenky na jednotlivé dny, jejichž cena se liší podle konkrétního data.

Na cestu na festival nabízí České Dráhy speciální festivalovou slevu, která činí 50% z jízdného. Musíte si o ni ale u okénka říct, a na Rock for People následně sehnat razítko, na základě kterého pojede zpět zdarma. Od hradeckého nádraží k festival parku pak bude provozována kyvadlová doprava.

Pozor na jídlo a foťáky


Obrázky převzaty z oficiálních stránek Rock for People

Pořadatelé upozorňují, že v areálu je mimo stanového městečka zakázáno vlastní jídlo a pití. Na festival vás také rovněž nepustí s „profesionálním“ foťákem nebo kamerou – co už je profesionální, a co ještě ne bude posuzovat ochranka, takže nadupané mašiny raději nechte doma ať si nezkazíte zážitek hned u vstupu.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.