28.5. 2013

Rivalové tůrují motory legendárních monopostů

Rivalové tůrují motory legendárních monopostů

Rok 1976, Niki Lauda versus James Hunt. Kdo se orientuje ve Formuli 1, ví, jak dramatický souboj o titul mistra světa dopadl, ostatním přednese lekci z automobilové historie režisér Ron Howard. Podívejte se na dynamické trailery.

Jak ve dvou zveřejněných ukázkách dokazuje nový snímek devětapadesátiletého tvůrce, retro vizuál spolu s rychlopalnou střihovou skladbou zvládne prodat biografický snímek o Niki Laudovi i těm, které frčení po závodních okruzích znají maximálně v souvislosti s naleštěnými jachtami v Monaku. V roce 1976 se ale udál fantastický příběh o hrozivém pádu a vstání z popela. Daniel Brühl jako Niki Lauda, Chris Hemsworth v roli Jamese Hunta, krásky Natalie Dormer nebo Olivia Wilde, silná látka a Oscarový Ron Howard na režisérské sesli, tady je zkrátka cítit motorový olej a kvalitní biják na sto honů. V českých kinech by se Rivalové měli utkat 3. října.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.