10.12. 2013

Prosincový výbuch zábavy

Prosincový výbuch zábavy

Chtěli jsme vám jako tradičně nabídnout to nejlepší a nejzajímavější, co v aktuální nabídce akcí najdete, ovšem jak se zdá, zase tak jednoduchý úkol to nebude. Přece jen se blíží Vánoce, takže se roztrhl pytel s tou pravou a nefalšovanou adventní zábavou.

Kamion se Santou a adventní bazary

Podívejte se sami – můžete například vyrazit za vánočním kamionem Coca Coly. Nekecáme. Projíždí celou republikou i se Santou a skřítky a jak se zdá, jde na dračku… Uff. Další důstojnou variantou jsou pak nejrůznější jarmarky a rukodělné workshopy, kde si můžete udělat třeba vlastní svíčku, vánoční bazary, můžete si jít poslechnout nebo zazpívat koledy či vyrazit mezi stánky na Staromák. A teď nemyslíme nasávat punč, ale atmosféru! Zkrátka se v prosinci ubavíte k smrti!

Čechomor, Camouflage, Monkey Business

Ale abyste neřekli, že jsme na vás jako na nevlastní, tak jsme přece jen našli i jiné možnosti – pokud vám vánoční tematika nevadí, vyrazte třeba do ZOO nebo na některý ze zámků v okolí – zpravidla přes Vánoce mívají zajímavé prohlídky a nechají návštěvníky nahlédnout i do prostor, které běžně přístupné nejsou.

Z koncertů pak kromě klasických vánočních slaďáren potěší třeba kapela Čechomor, která vystoupí v pražském Studiu Dva. Čechomor slaví už 25 let své existence, ovšem další pozvánka je na kapelu ještě starší, a to německé Camouflage. Legendární kapela oslaví v Lucerna Music Baru 30. výročí své existence, a určitě je na co se těšit. O den později můžete vyrazit na Monkey Business, kteří slibují velkolepou show. A pak už marš nakupovat dárky a mýt okna! :-)


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.