27.1. 2013

Podívejte se, jak budou dinosauři bojovat o přežití v O2 areně

Podívejte se, jak budou dinosauři bojovat o přežití v O2 areně

S poznámkou, že nemusíme čekat dalších 65 milionů let, jelikož jsou zpět, si razí cestu velkolepá show o velkolepých stvořeních. S dinosaury se bude putovat od 15. do 17. února.

V roce 1993 zpopularizoval majestátní dobráky i vyčůrané a krvelačné potvory z řad prehistorických zvířat Steven Spielberg. Nestárnoucí zábavu Jurského parku si budete moci připomenout v pražské O2 areně, kde po třech letech povstanou vyhynulá stvoření. Show Putování s dinosaury, která vychází ze stejnojmenného seriálu televizní stanice BBC, představí vývoj dinosaurů i s návaznostmi na klimatické a tektonické změny, které vedly k zániku mnoha druhů.

Jak můžete vidět v přiloženém videu, dinosauři jsou vyrobeni v životní velikosti a s obrovským smyslem pro detail. Pohybují se neuvěřitelně mrštně, před diváky funí, řvou, bojují nebo chrání své mladé, díky čemuž si produkci užijí děti i dospělí. V průběhu čtyř dní se v pražské O2 areně odehraje sedm představení. Ceny se pohybují od 650,- do 800,- Kč pro dospělé, od 520,- do 640,- Kč pro děti do výšky 120 cm.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.