13.4. 2013

Paul van Dyk se jukne do Prahy, zahraje v Sasazu

Paul van Dyk se jukne do Prahy, zahraje v Sasazu

Tranceová ikona Paul van Dyk, který byl v letech 2005 a 2006 korunovaným králem světového deejayingu, se po čtyřech letech vrací do Prahy. V pátek 19. dubna představí v Sasazu šestou studiovou desku Evolution.

Prodal více než 3 miliony alb, dva roky po sobě obdržel titul nejpopulárnějšího Dje planety, hrál pro milion lidí na Silvestra v roce 2008 a 2009. Paul van Dyk spadá k natolik provařeným hudebníkům, že se na něj bude chodit dokola tak nějak z principu. Legendární status a vybudované zázemí je příslibem, že jeho jméno bude hojně navštěvovanou značkou i během následujících let, a to i přesto, že se v elektronickém rybníčku pohybují kreativnější a zajímavější sumci a štiky.

Jednačtyřicetiletý rodák z Německa ale v České republice čtyři roky nevystupoval, takže nebude od věci zjistit, zdali ustrnul na místě nebo jeho sety a komunikace s publikem prošly určitou transformací. V holešovickém Sasazu vytáhne nejen skladby z aktuální desky Evolution, ale také hitovky z každoročně vydávané kompilace Vonyc Session.

Večer doplní zástupci tuzemské scény Jean Luc, Michael Burian a Michal Poliak.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.