8.2. 2013

Padesát odstínů temnoty pokračuje v sexuálních fantaziích

Padesát odstínů temnoty pokračuje v sexuálních fantaziích

Padesát odstínů temnoty udržuje štědrou dávku erotiky, kterou nastavil první díl knižní trilogie E. L. Jamesové. Jinými slovy mohou fanynky, které v čtenářské obci jasně převažují nad fanoušky, opět spokojeně vrnět blahem.

Rozchod Anastasie s deprimovaným Christianem Greyem, kterým vrcholilo Padesát odstínů šedi, neměl dlouhého trvání. Už po pár dnech nedokázali vzdorovat vzájemné přitažlivosti a vrátili se k sobě pod novou dohodou. Do zvláštní romance plné silných fyzických prožitků se tentokrát přimotá Anin šéf Jack a také se v retrospektivě odhalí, proč ústřední multimilionář trpí vážnými psychickými problémy.

Úvodní část lechtivé trilogie se stala světovým hitem, když předstihla v prodejích Šifru mistra Leonarda i Harryho Pottera. Kupříkladu v České republice z pultů zmizelo přes sto tisíc výtisků, což je fascinující výsledek, jelikož knihy se u nás chlubí označením bestseller již po překonání deseti tisícové hranice. Obdobný úspěch se dá očekávat i u druhé části, která vyšla v lednu u nakladatelství XYZ. Závěrečný třetí díl Padesát odstínů svobody by se měl na pultech objevit přibližně v polovině letošního roku.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.