4.5. 2013

Pacific Rim bude filmem, na který se musí do kina

Pacific Rim bude filmem, na který se musí do kina

Guillermo del Toro slíbil popkulturním fanouškům film s nejpompéznějšími bitvami všech dob. Jak se dle velkolepých trailerů zdá, nepřeháněl. Přesvědčte se, že Pacific Rim bude nutné vidět na velkém plátně.

Souboje robotů o velikosti dvacetipatrového činžáku jsou standardní náplní japonských komiksů a animovaných seriálů, hrané verze žánru mecha připomíná především série Transformers. Mexický fantasta Guillermo del Toro se ale rozhodl destruktivní holomajznu ukázat v celé své digitální kráse. Ve filmu Pacific Rim - Útok na Zemi vytáhne proti impozantním monstrům Kaiju ohromné bitevní stroje pilotované odvážnými mariňáky, kteří se nezdráhají používat tanker jako zbraň. Tuny oceli proti tunám vesmírných potvor, záměrná okázalost a masivní zvuk, to bude kombinace probouzející duši malého kluka v leckterém čtyřicátníkovi. A pak že na velikosti nezáleží. Sedačky budou vibrovat od 11. července.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.