4.3. 2013

Otrlý divák vyklopí další lahodné oplzlosti

Otrlý divák vyklopí další lahodné oplzlosti

Podeváté se roztočí kola zábavy s pokleslou náplní. Festival otrlého diváka ukáže méně známé příspěvky subžánru hixploitation, Vojížděče vodpadků i nového Parka Chan-Wooka.

Další přehlídka filmových obskurností se odehraje od 5. do 10. března v pražském kině Aero, následné repete proběhne 15. a 16. března v brněnském Artu. Těšit se můžete na téma otrlého venkova, které prostřednictvím třech filmů prozkoumá buranskou zálibu ve vraždění a svůdných ovečkách (Motel Auvajs, Zvěrstvo, Lacinej fešák Eddie), i erotiku rozličných forem – v provazech, v rámci rodinných vztahů, s odpadky nebo zrůdami.

Přehlídka filmové neestetiky, jak se tituluje Festival otrlého diváka, poprvé zabrousí do animovaných filmů. Promítat se bude mimo jiné hentai neboli japonské pornografické animáky (Rajcovní klinika). Objeví se také nejnovější snímek Parka Chan-Wooka. V thrilleru Stokerovi hrají Nicole Kidmanová, Mia Wasikowská nebo Jacki Weaverová.

Pokud toužíte po excentrickém násilí a náloži tělních tekutin, Noc drůbežích mrtvol od slavné společnosti Troma uspokojí zhýralé choutky a názorně demonstruje, že není dobrý nápad otevírat pobočku fastfoodového řetězce na místě bývalého indiánského pohřebiště. Zvlášť když duše tisíců krutě pozabíjených kuřátek uvrhnou na rychlé občerstvení kletbu, která ze zákazníků dělá lidožravé drůbeží zombie.

Nabídka je široká, a tak si z kompletního programu vyberte favority, kteří vám zpříjemní nebo taky znechutí večer. Pestrost pokleslého umění ostatně Otrlý divák ukazuje již devět let.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.