6.11. 2013

Nymfomanka, Angelika, Husiti i Sherlock

Nymfomanka, Angelika, Husiti i Sherlock

O jaké podívané se teď nejvíce mluví? Tučným soustem nejen pro bulvár je snímek Nymfomanka, který se chystá do kin trochu zpestřit vánoční pohodu, ale také momentálně v Čechách natáčená nová, odvážnější, ještě křupavější Angelika. Již zítra jdou do kin animovaní taškáři Husiti a ze všech stran se sype i dlouho očekávaný Sherlock. Na co se tedy můžeme těšit?

 Velmi veselé Vánoce

Nymfomanka Larse von Triera vypráví životní příběh vášnivé nymfomanky (kdo by to byl řekl) od jejího mládí až do padesáti let (dál už si ani otrlý tvůrce asi netroufnul). Film se vyznačuje velmi odvážnými scénami, o kterých nás média už dávno s gustem informovala, že se točí naživo a doopravdy, žádné nudné jenom jako, nevyhýbá se ani násilí a hledá maximální autentičnost a syrovost emocí.

Snímek půjde do kin ve dvou dílech se startem 26. prosince, takže se mezi kaprem, rozbalováním ponožek a nekonečnými návštěvami příbuzenstva můžete těšit na velmi netradiční sváteční rozptýlení.

Husiti z netradičního konce

Od zítřka můžete vyrazit také na Husity, ovšem velké historické poučení nečekejte – animovaná taškařice se snaží velké momenty, které do vás ládovali ve škole, pojmout z úplně jiného úhlu, takže mocní husitští vojevůdci metamorfovali v Pata a Mata ve vleku historických událostí. Ovšem třeba takový Jan Hus z toho vyváznul zase podstatně laciněji…

Angelika podruhé

Zájem vzbuzuje také nová Angelika, která se právě teď natáčí v Čechách, a do kin by měla jít již příští rok. Autoři filmu slibují více erotiky a odvážnosti, autorka původních románů si libuje, že nové snímky jsou věrnější předloze a představují postavu Angeliky komplexněji než jako naivní slepičku lehčích mravů. A i ti, kdo Angelice nikdy na chuť nepřišli, jsou alespoň zvědaví, co všechno ukáže sličná Nora Arnezeder.

Třetí řada Sherlocka již v prosinci

 Datum premiéry nového Sherlocka bylo nedávno s velkou slávou vyhlášeno na 19. ledna 2014 – ovšem dlouho u něho nezůstalo, úplně první uvidí úvodní díl třetí sezony Britové v Britském filmovém institutu již 15. prosince. Otázkou pak je, jak rychle unikne na internet…


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.