19.11. 2012

Nespoléhejte na Ježíška, vsaďte na lokální tvůrce

Nespoléhejte na Ježíška, vsaďte na lokální tvůrce

Pod heslem „Nespolíhej na Ježíška“ se bude konat další trh Holešovice Fashion Market. Od pátku do soboty 7. - 8. prosince se v Pražské tržnici představí desítky nezávislých autorů.

Dvoudenní přehlídka, která představí nejzajímavější alternativní módu, design a šperky českých i slovenských tvůrců, bude ideálním místem k nákupu osobitých dárků pro sebe nebo své blízké. Oslava prvních narozenin Holešovice Fashion Market nabídne rozšířenou nabídku prodejců, rozmanitý program a také rozlehlejší prostory, jelikož trh obsadí rovnou čtyři haly.

Nabobtnávající rozsah celé akce dokazuje, že má o podporu drobných lokálních kreativců zájem stále více lidí. Nadnárodní společnosti ostatně nemohou ze své podstaty uspokojit poptávku po originalitě. Jedinečné produkty je potřeba hledat právě na tržištích. Se vstupem zdarma, barem, módními přehlídkami nebo tanečními vložkami by mělo jít opět o příjemnou obhlídku módního terénu.

Otevírací doba:

Pá: 7.12.: 12:00 - 22:00

So: 8.12.: 10:00 - 22:00


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.