24.5. 2013

Nejoblíbenější sériový vrah letos naposledy

Nejoblíbenější sériový vrah letos naposledy

Přestože nás o prázdninách čeká klasický seriálový útlum a většina oblíbených kousků si dá minimálně dvouměsíční pauzu, máme se i tak na co těšit – zejména na bezkonkurenčně nejoblíbenějšího sériového vraha, který se letos na obrazovkách objeví naposledy. A samozřejmě, řeč je o svérázném forenzním specialistovi Dexterovi.

Poslední sezóna ve znamení zmatku

Osmá a poslední sezóna bude zaměřena především na vývoj postav a jejich vyrovnávání s událostí z předchozí řady. Abychom moc nespoilovali těm, kteří sedmičku ještě neviděli, prozradíme jen, že odhalení pravdy pořádně zamíchalo karty a nejvíc zasáhlo ani tak Dextera, jako spíš Deb, a jak se zdá, vztah mezi sourozenci vezme nenávratně zasvé. Navíc se na stanici objeví expertka na myšlení a jednání sociopatů a do hry se vrátí také oblíbená vražedkyně Hannah. Kolem Dextera to tedy zase začne povážlivě houstnout… Mrkněte na trailer a posuďte sami.

Jak Dexter skončí?

Ohlášený konec seriálu vyvolává spoustu spekulací – jak vlastně Dexter skončí? Bude dopaden a odsouzen? Zlidští a přestane likvidovat zločince? (Pevně doufáme, že ne.) Někdo ho zabije anebo se scénáristi uchýlí k poměrně oblíbenému fíglu s nafingováním vlastní smrti a nechají Dextera začít znovu s čistým štítem?  Těžko říct, ale jak se zdá, poslední sezóna bude parádní nářez, který si je škoda nechat ujít. Těšit se můžete už prvního července – a pro nedočkavé přinášíme dvouminutovou ukázku první epizody nové řady.

A co dál?

Michael C. Hall spolu s poslední sezónou se seriálem nadobro končí, u Showtime ale ještě zůstane a zhostí se role výkonného producenta u nového seriálu American Dream Machine. Stanice ovšem nevyloučila ani natáčení spin-offu Dextera, a tak je dost možné, že se na miamskou policejní stanici ještě vrátíme. Doufejme jen, že i bez hlavní postavy bude na co se dívat…


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.