12.5. 2013

Monochromatická party Sensation rozpaluje do běla

Monochromatická party Sensation rozpaluje do běla

Přestože jsou návštěvníci neoddiskutovatelnou součástí každého mejdanu, Sensation buduje na jejich integrální součásti celý koncept. Kolektivní večírek se v pražské O2 areně zopakuje 22. května.

Sensation je synonymem jedinečného zážitku, který se úspěšně realizuje v mnoha zemích od roku 2000. Tehdy se v holandské Amsterdam aréně poprvé uspořádala taneční akce s povinným dress codem - do haly byli vpuštěni pouze ti návštěvníci, kteří měli horní a spodní díl oblečení v bílé barvě. Módní direktiva se díky unikátní atmosféře rychle uchytila, a tak se Sensation v České republice již za pár dní odehraje již posedmé.

Zvláštní zkušeností bývá již samotná cesta k O2 areně, jednomu z nejmodernějších stánků v Evropě. Při využití veřejných dopravních prostředků se prvotní hloučky bíle oděných fanoušků postupně slévají do jednotné masy, aby je následně metro vyplivlo na monochromatickou řachandu s velkolepými světelnými efekty, akrobacií a houseovým hudebním doprovodem od deejayských hvězd.

Letošní nabídka čítá Sebastiana Legera, francouzského inovátora vydávajícího často pod svým vlastním labelem Mistakes, Funkermana nebo Bingo Players. Právě kluci z nizozemského projektu si v Praze odbudou svůj Sensation debut. Už jejich celosvětově úspěšný, kachní singl Get Up (Rattle) je jasným znamením, že se jejich set ponese v duchu chytlavě hopsavých rytmů.

Vstupenky na taneční oslavu celistvosti a jednoty lze zakoupit prostřednictvím prodejní sítě Sazka.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.