3.6. 2013

Monkey Business uzavírají koncertní šňůru k novému albu

Monkey Business uzavírají koncertní šňůru k novému albu

Funková kapela Monkey Business pomalu uzavírá sérii vystoupení k novému albu Happiness of Postmodern Age. Turné završí 13. června v A-Parku Ledařská v Praze Braníku, kde nebude nouze o překvapení.

Na sedmou desku rozjuchané skupiny hudebníků se čekalo čtyři roky. Další fantasmagorickou zajímavost přinesl již samotný obal, kde templářský rytíř vystupuje z letadla s useknutou hlavou v ruce. Monkey Business neztrácejí nadhled, humor, ani nápady, disponují jasně rozpoznatelným výrazem a při jejich koncertech je jasné, že se dobře pobavíte - ať už svižnou muzikou, operními vložkami nebo těžce svéráznými módními kreacemi.

Bujarou veselici slibuje i pražské finále úspěšného turné, kde se zároveň oficiálně pokřtí nové CD a oslaví třinácté narozeniny. Fanoušci se mohou těšit na řadu hostů. Ohlášen je Lou Fanánek Hagen a Bára Basiková, z neohlášených lze tipovat, že by se mohli objevit například rapeři Orion, Kato a Vladimir 518, kteří spolupracovali na písni Rockin´At The Lobby Bar, případně by Vladimír Brož s Matějem Ruppertem mohli vypálit předělávku skladby Up To Speed Now z Vladimirovi desky Idiot.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.