2.3. 2013

Magnetic Festival přiveze šílence Steva Aokiho

Magnetic Festival přiveze šílence Steva Aokiho

Třetí pokračování indoor festivalu Magnetic láká na jednoho z největších bláznů elektronické scény. Americký hudebník Steve Aoki rozplácne dort na obličej tuzemského publika vůbec poprvé.

Těžko byste v deejayské špičce hledali umělce s extravagantnějšími požadavky, než má Steve Aoki. Zakladatel labelu Dim Mak si potrpí na organickou stravu, prémiové značky alkoholu, režisérskou židličku směřovanou k pódiu a taktéž na dorty a člun. Sladké potěšení rozprskne během své show na nějakého šťastlivce v předních řadách, člunem popluje na rukách a hlavách posluchačů. Ostatně podívejte se sami, jak vypadá takový standardní večírek.

Pokud chcete být součástí šílené party, zakroužkujte si v deníčku úterý 7.5. (ve středu je státní svátek). Výstavištní hala PVA EXPO v Praze se na jednu noc promění v gigantický taneční klub pro více jak 10 000 návštěvníků. Vedle zmiňovaného Aokiho vystoupí Sander van Doorn, Chuckie, Nervo nebo Showtek. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro za 1090,-, cena se však bude postupně zvyšovat.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.