12.12. 2012

Magická setkání s načančanými koňmi

Magická setkání s načančanými koňmi

Romantiku v sedle předvede již po osmé nejúspěšnější evropská jezdecká show. Nový program se pod oblíbenou značkou Apassionata představí 15. a 16. 12. v pražské O2 areně.

Nemusíte každý rok fandit Váňovi na Velké pardubické, abyste ocenili koňskou krásu a majestátnost. Show, během níž ti nejkrásnější hřebci a kobylky válejí sudy, poklekávají nebo hopsají po zadních, uchvátí i ortodoxní fanoušky koňského salámu. A pokud byste se báli, že dvouhodinový program plný klusajících krasavců a akrobatických čísel bude na váš vkus přeci jen příliš patetický, darujte vstupenky třeba přítelkyni nebo mamince. U nich je jistota spokojenosti takřka stoprocentní. Fríské plemeno si zamilují.

V rámci letošního programu „Přátelé navždy“ vezme hlavní postava Amélie diváky na kouzelnou cestu. S těžkým srdcem musí opustit svého otce, domov a šťastné dětství. Míří do velkého města, jelikož nastal čas dospět a najít si své místo v životě. Její příběh vypráví o špatných rozhodnutích, štěstí a především o jejích nejlepších čtyřnohých přátelích - koních.

Vstupenky na večer plný ušlechtilých zvířat se prodávají v rozpětí od 500,- do 1590,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.