27.5. 2013

Lucie bude dělat po letech Pohyby, na hydraulickém pódiu

Lucie bude dělat po letech Pohyby, na hydraulickém pódiu

Jedna z nejslavnějších českých kapel ohlásila své comebackové turné. Lucie v klasickém složení David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák absolvují tři velkolepé koncerty.

Členové kapely Lucie nehodlají schovávat hlavu pod polštář. V příštím roce nejprve zahrají na Slovensku (26. května v Košicích, 29. května v Bratislavě), aby se následně přesunuli s přibližně dvouhodinovým výběrem nejslavnějších písní do České republiky. 1. června navštíví ostravskou ČEZ arénu, 4. června brněnskou Kajot arénu a 10. června dorazí do pražské O2 arény. Vstupenky pro pražskou zastávku budou k dispozici již od této středy 29. května od 9:00 v síti Sazka Ticket, lístky na další koncerty budou ve stejný čas v prodeji v síti Ticketpro. Pro Slovensko zajišťuje předprodej Ticketportal.

Vystoupení obnovené kapely by se údajně měla nést v pompézním stylu, který bude na tuzemském území jen těžko hledat konkurenci. Fanoušci se mohou těšit na největší indoorovou ohnivou show a také na unikátní hydraulické pódium, které umožní návštěvníkům být v blízkém kontaktu se skupinou. Bubeník a zpěvák David Koller na tiskové konferenci přesto upozornil, že bude potřeba vše dobře spočítat, zdali si scénu nepředstavují příliš megalomansky. Nejdůležitějším je ale pro všechny beztak samotný příslib návratu hudební legendy, která živě odehraje klasické hity devadesátých let.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.