25.10. 2012

Létající cirkus Travise Pastrany zvýší adrenalin

Létající cirkus Travise Pastrany zvýší adrenalin

Nitro Circus je kolektiv bláznů, které proslavil stejnojmenný televizní pořad. S živou adrenalinovou show vyjíždí poprvé na evropské turné, během něhož si zablbnou i u nás.

Motorky, skateboardy, motokoloběžky, nákupní vozíky, lyže, chladiče nápojů, tříkolky pro děti. Tým 35 účinkujících využívá roztodivných prostředků k vytvoření nezapomenutelného večera. Během adrenalinových kousků se sice občas stane, že si někteří natlučou sedínku, ale stále jde o vystoupení, které má v základu diváka nadchnout a pobavit, nikoliv znechutit.

Tím se televizní pořad a živá show Nitro Circus liší od slavných šílenců z Jackass. Skupina kolem Travise Pastrany se většinou opírá o fyzikální zákony. Mají jednotlivé triky propočítané, aby je bylo alespoň teoreticky možné realizovat. A nestrkají si rachejtle do zadku, ani nekuchtí zvratkovou omeletu.  

Jak se můžete přesvědčit v přiložené ukázce, Nitro Circus Live připraví masivní scénu, na níž budou bláznit jedni z nejlepších extrémních sportovců na světě. Časy, kdy byl backflip na kole malý zázrak, jsou dávno pryč, tady se předvádí klidně trojité salto vzad. Dvou a půl hodinový letecký den se odehraje v pondělí 26.11. v pražské O2 areně. Vstupenky se pohybují od 950,- do 1950,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.