24.6. 2013

Karlovy Vary zaujmou hudební nabídkou

Karlovy Vary zaujmou hudební nabídkou

48. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech začíná už tento pátek. Vedle tradiční nálože divácky zábavných filmů i pomalých existencionálních dramat poskytuje bezpečné útočiště i pro hudební fandy.

Obnovená kapela Lucie ohlásila své turné na příští rok, pokud ale neradi čekáte, máte jedinečnou příležitost  užít si legendární skupinu v původním složení Robert Kodym, David Koller, Michal Dvořák a P.B.CH. během nejslavnějšího českého kinematografického svátku. V sobotu 29.6.2013 vystoupí v Poštovním dvoře v rámci 5. ročníku ČEZ Energy Festu, kam je vstup umožněn všem akreditovaným a držitelům festivalových passů zdarma. Oheň prostě bude cítit.

Za druhý hudební tip už zájemci musí šáhnout do portmonky, ale za britské duo Pet Shop Boys , které působí na hudební scéně od roku 1981, se pár stovek vytáhne relativně snadno. V rámci své celosvětové tour zavítají Neil Tennant a Chris Lowe ve středu 3. července do České republiky, konkrétně do karlovarské KV Areny, která se nachází v blízkosti stadionu, kde v minulých letech bývalo stanové městečko. Ačkoliv se vám někdo může snažit namluvit, že půjde o hřích, nic si z toho nedělejte a vydejte se na západ.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.