2.5. 2013

Jů a Hele lákají na exkurzi do České televize

Jů a Hele lákají na exkurzi do České televize

Zajímá vás, jak vypadají studia České televize, co všechno obsahují přenosové vozy a jak vznikají zpravodajské pořady? Využijte sobotního dne otevřených dveří s doprovodným programem pro malé i velké.

Přestože uspořádání prohlídky v České televizi nebývá zpravidla nikterak komplikovanou záležitostí, návštěvu veřejnoprávní instituce zpříjemní i množství atraktivních bonusů, pokud využijete oficiálního dne otevřených dveří. Sobotní termín 4. května má na Kavčích horách připraveno hned několik milých překvapení.

Celým dnem bude provázet Tereza Kostková spolu s postavičkami z pohádek a dětských pořadů. Malí návštěvníci si budou moci odchytnout loutku Moudronose z Pohádek z kouzelného kabátu, postavičku Loudadla z pořadu Na kouzelném paloučku i oblíbené stálice Jů a Hele. Venkovní část areálu se ponese také v duchu představení Michala Nesvadby, osvědčených hitů Jaroslava Uhlíře, Miro Žbirky nebo notoricky známého repertoáru kapely Děda Mládek Illegal Band.

Samotné exkurze budou představovat hned tři prohlídkové trasy - modrá diváky provede dekoracemi oblíbených seriálů a zastaví se také u přenosových vozů a osvětlovací techniky, červená se zaměří na kulisy, kostýmy a živé natáčení kapely 4signs, u šedé zájemci prozkoumají, jak vznikají pořady zpravodajského kanálu ČT24 nebo předpověď počasí. Při cestě domů můžete využít taxíku Aleše Hámy, který si ověří vaše znalosti historie, kultury, přírody nebo tváří České televize.

Speciální akce se konají taktéž v brněnských a ostravských studiích.

  • Praha - vstup 9:00 až 18:00 (akce skončí v 19:00)
  • Brno a Ostrava - vstup 9:00 až 16:00 (akce skončí zhruba v 18:00)

Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.