15.11. 2012

Jak se dostat zdarma na Markuse Schulze?

Jak se dostat zdarma na Markuse Schulze?

Jedna z nejslavnějších osobností elektronické taneční hudby, která má bohatou fanouškovskou základnu i u nás, zahraje v holešovické Tipsport Areně. Vstup můžete mít volný.

V sobotu 17.11. se měl konat další taneční megavečírek Transmission, tentokrát s podtitulem Spiritual Gateway. Český tenisový tým ale postoupil do finále Davisova poháru. Kvůli podmínkám Mezinárodní tenisové federace se utkání musí konat v prostorách s adekvátním zázemím, které splňuje pouze O2 arena. Mejdan se tedy přesunul na 19. ledna 2013.

Pořádající agentura United Music si důstojně poradila. Připravila totiž alternativní program v podobě populárního Markuse Schulze, který se zastaví v rámci turné k albu Scream. Několikahodinový set, který bude spojovat progressive house s trance music, doplní deejay a producent KhoMha z Kolumbie.

Nabídka je atraktivní především tím, že pro majitele vstupenek na Transmission je akce zcela zdarma. Stačí se s lupenem dostavit do Tisport Areny v pražských Holešovicích. Pokud byste chtěli zaskočit pouze na německou superstar, v síti Ticketpro je k dispozici omezené množství vstupenek za cenu 590,- Kč, respektive 1.250,- Kč za VIP. Zbývající lístky se budou nabízet na místě za 690 Kč / 1.350 Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.