31.3. 2013

Hody, hody doprovody, dejte trailery malovaný

Hody, hody doprovody, dejte trailery malovaný

Než oficiálně započne sekaná dámských pozadí a polévání vodou, přinášíme trailerovou nadílku očekávaných filmových trháků. Největší část si ukořistily komiksové adaptace, ale ani další kousky se nemají z hlediska burácivosti zač stydět.  

To by nebyl Roland Emmerich, aby ve svém filmu nepřinesl destrukci nějakého amerického symbolu. V Útoku na Bílý dům dá opět pokouřit sídlu prezidenta, které efektně zlikvidoval už v Dnu nezávislosti v roce 1996. Channing Tatum bude chránit Jamieho Foxxe od 18. července.

S podtitulem Balls to the Wall se chystá Kick-Ass znovu na filmová plátna. Ačkoliv se zdá, že tentokrát svěží pohrávání s komiksovými zákonitostmi bude potlačeno na úkor velkých bitek a hláškujících postav, minimálně Jim Carrey v roli šíleného plukovníka slibuje zábavnou podívanou. Kick-Ass 2 do kin nastoupí 8. srpna.

K pokračování Star Treku pod režijním dohledem J. J. Abramse není příliš co dodávat.  Restartem vesmírné franšízy si v roce 2009 přitáhl na svoji stranu i diváky, kterým jména Kirk a Spock doposud nic neříkali. A jen těžko by se hledaly důvody, proč by mu to nemělo vyjít podruhé. Posádka Enterprise bude povolána 6. května.

Ty máš čáry, já mám drápy. Hugh Jackman se znovu vtělil do role nejoblíbenějšího člena týmu X-Men a vypravil se do Japonska na výpravné akční dobrodrůžo. Přijde o svoji nesmrtelnost? Zaplatí lístek za Šinkanzen? Bude Wolverine Jamese Mangolda lepší než bijcův zrod od Gavina Hooda? Odpovědi dorazí 25. července.

Charismatickému Tonymu Starkovi (Robert Downey Jr.) bude muset přispěchat na pomoc armáda víceúčelových bojových obleků. Terorista Mandarin s tváří Bena Kingsleyho totiž Iron Manovi řádně pocuchá fazónu. Pokud vás zaujaly z traileru jasně čitelné temné podtóny, zapište si 2. květen, kdy má premiéru další film s geniálním průmyslníkem.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.