6.8. 2013

Geek Week – týden geeků na Youtube zahájen

Geek Week – týden geeků na Youtube zahájen

YouTube přináší skvělou zprávu pro geeky a nerdy všech druhů – právě tento týden vypuknul Geek Week, a tak geekové z celého světa dostanou nebývalý prostor a celé Youtube se bude točit výhradně kolem nich. Ať už máte rádi počítačové hry, LARPy, sci-fi, komiksy, anime nebo se díváte na svět vědeckýma očima bude na co se koukat!

Jak geek week probíhá?

YouTube bude promovat spoustu geekovských kanálů, takže si můžete rozšířit obzory, a ta nejlepší geekovská videa. Každý den je navíc tématický, takže dnes nás čeká Brainiac Tuesday, tedy úterý věnované vědě a vzdělávání. Těšit se můžete na videa z celého světa a suchopárnou mentorskou nudu rozhodně nečekejte. Následuje Super Středa plná super hrdinů, reálných superschopností, paranormálna a super divných záležitostí. A jako bonus speciálně pro Geek Week uvidíme nový trailer na nového Thora: Temný svět.

Všechny pařany pak potěší Herní Čtvrtek s návody, videohrami ve skutečném životě, seriály, které ze známých her vznikly a mnoho dalšího. Fanouškovský pátek je věnován všem fanouškům – vypuknou tak vášnivé debaty, hodně ulítlý Cosplay a dokonce sci-fi vaření. Uzavíráme sázky, jestli se na pořadu dne objeví gagh, cokoliv z Neelixovy kuchyně, mimoziánské antihmotové hůlky nebo často smrtící marťanská bumerangová lžíce. To by vaření dostalo pořádné grády! Ovšem moderátorce dne Felicii Day bychom tak nedůstojný odchod ze světa nepřáli.

Easter Eggs a vychytávky

Tento týden se dočkáte mnoha Easter Eggs, první z nich vám kupříkladu udělá takovouhle pěknou úvodku.

Pro ten správný pocit ze Síly naklofejte do hledání „use the force luke“, zarytí Trekkies třeba zase  „beam me up scotty“ a pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví a gekovského vyznání je tu heslo „Fibonacci“. Pro přehled o všech zajímavých vychytávkách sledujte Twitter YouTube nebo jejich oficiální blog. A kdybyste se mezi svými oblíbeným geekovinami nudili, střihnetě si kvíz, jak moc velcí geekové jste. S výsledkem se pak samozřejmě můžete vytahovat na sociálních sítích, nebo si jen ve skrytu duše udělit povolení tvářit se samolibě!


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.