31.7. 2013

Filmové léto přináší filmy za 40 Kč

Filmové léto přináší filmy za 40 Kč

Nestihli jste přes rok spoustu filmů, na které jste chtěli, a už je nikde nedávají? Nezoufejte, právě teď máte ideální příležitost to napravit – a to dokonce za super ceny 30 až 40 Kč za film! Tak neváhejte a vyrazte na Filmové léto!

Filmové léto v Praze

Pražské filmové léto připravila kina Aero, Bio OkoSvětozor, která v létě promítají filmové pecky posledního roku, filmové trháky, zajímavé dokumenty i klasiku stříbrného plátna. Promítá se vždy odpoledne kolem šesté hodiny za velmi příjemnou cenu 40 Kč, která do kin může nalákat i ty, kteří si jinak příliš časté návštěvy nedopřejí. Na co se můžete těšit? Třeba na už kultovní snímek Big Lebowski, novou Annu Kareninu s Keirou Knightly, trhák Atlas Mraků, klasiku Tenkrát na západě či batmanovku Temný rytíř povstal a mnoho dalších chuťovek.

Karlínské filmové léto

Podobnou akci pořádá Český rozhlas Regina, který v Hybešově promítá až do8. září za 50 Kč. I tady budete mít možnost vidět filmové hity, koncerty a dokumenty - promítat se bude například Twilight, Nevědomí, Scary movie 5,  Bídnici nebo koncert Zuzany Michnové.

Filmové léto v Hradci Králové

Hradečáci si užijí Filmové léto celý srpen, kdy bude za symbolických 30 Kč každý den kolem 18. hodiny promítat Bio Central (partnerské kino pražského Aera). Program je tedy velmi podobný - zajít si můžete například na ztvárnění české prezidentské taškařice Hledá se prezident, oceňovaný snímek Hluboko, aktuálního Mistra, vynikající komedii Nepoužitelní, Hobita či Promethea. Tak příjemnou letní zábavu!


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.