11.3. 2013

Example vystoupí již v pátek v Incheba Areně

Example vystoupí již v pátek v Incheba Areně

Vyprodal Lucerna Music Bar a zaplnil i přes bahnitý terén plochu před pódiem na Rock for People. 13. března se do České republiky mrkne potřetí, jelikož rozproudí návštěvníky v pražské Incheba Areně. Britský rapper Example představí album The Evolution Of Man.

Elliot John Gleave je pohodář, který si nepotrpí na extravagantní prezentaci. Nejčastěji na něj můžete narazit v obyčejných džínách a sepraném triku. Rád používá fotoaplikaci Instagram, kde v hojné míře publikuje nejen svoje boty, ale také vyprodané koncerty, na nichž vystupuje pod pseudonymem Example. Jeho tvorba představuje žánrovou fúzi dubstepu, hip hopu, housu, disca i kytarových vypalovaček a jeho dosavadní čtyři desky jdou solidně na odbyt. Skladby jako Kickstarts nebo Changed the Way You Kiss Me se ostatně staly celosvětovými hity.

Primárním cílem třicetiletého Londýňana je dostat lidi do varu, donutit je skákat a šílet. S plánem vytvořit energickou show, na kterou návštěvníci jen tak nezapomenou, přijede 15.3. znovu do Prahy, kde si střihne doposavad největší samostatný koncert u nás.

Chcete-li být u toho, omrkněte inzeráty nebo si lístky zakupte přes síť Ticketpro, kde jsou zatím stále k dispozici za cenu 820,- Kč.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.