12.8. 2013

Erotické jiskření v komediálním klipu Mumford & Sons

Erotické jiskření v komediálním klipu Mumford & Sons

Před pár dny vypustila čtyřčlenná folk-rocková kapela Mumford & Sons videoklip k dalšímu singlu z desky Babel. Hopeless Wanderer je v podání kvarteta přizvaných komiků rozpustile odvázaný.

Deska Babel britské skupiny Mumford & Sons získala letos ocenění Grammy za album roku. S bendži a kontrabasy zbořili frontman Marcus Mumford a jeho tři kumpáni hitparády, když oživili zájem o folkový žánr pomocí skladeb, v nichž dominuje dynamický rytmus a euforické refrény. Londýnští gentlemani na scéně působí od roku 2007, tentokrát ale typickou serióznost a slušňáctví vyměnili za nezvyklé množství nadsázky.

Energické hudebníky v klipu totiž vůbec nenajdeme, jejich místa zabrali komici Jason Sudeikis, Will Forte, Jason Bateman a Ed Helms. Beznadějný poutník je v jejich podání plný erotického napětí, přehnaných gest a ironizovaného vesnického prostředí, kde dávají ústřední srandisté zabrat staromódním hudebním nástrojům a někteří dokonce propadnou vášnivým pohledům.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.