13.10. 2012

Elán podrží nejlepšími hity nad koncertní vodou

Elán podrží nejlepšími hity nad koncertní vodou

Brno, Praha a Ostrava budou v průběhu října hostit program, který nabídne největší hity Elánu v původní podobě i nových aranžích. A jelikož nie sme zlí, řekneme vám víc.

Čo je? Čo je? Čo chceš? Posluchači žádají další vystoupení oblíbených interpretů, a tak se odehrají tři velkolepé koncerty legendárního uskupení Elán. Mělo by jít o jednu z posledních příležitostí, jak si užít pop-rockový projekt s Jožo Rážem a desítkami tisíc lidí. Skupina měla podobně finálních vystoupení sice již několik, ale členům se nedá příliš vyčítat, že dávají lidem to, co chtějí.

Na The Best Of Tour 2012 nebudou zajisté chybět šlágry jako Zaľúbil sa chlapec, Nie sme zlí, Láska moja, Neviem byť sám nebo chytlavá Kočka. „Budou to velké koncerty s novou dramaturgií celého vystoupení - s novou scénou a tím nejlepším repertoárem. Každý koncert bude trvat více než dvě hodiny, během kterých stihneme odehrát přes dvacet písniček,“ přiblížila podobu sama kapela.

Sérii koncertů zahájí 19. října v brněnské Kajot Aréně, odkud se přesunou do Prahy, kde na ni 24. října bude čekat Tipsport Arena. Do ostravské ČEZ Areny dorazí 26. října.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.