10.12. 2012

Dyzajn Márket si zamluvil třetí adventní neděli

Dyzajn Márket si zamluvil třetí adventní neděli

Jednu z posledních příležitostí, kde splašit originální vánoční dárky, budete mít v neděli 16. 12. na piazzetě Nové scény Národního divadla.  Prodejní výstava Dyzajn Márket proběhne pošesté.

Jestli vás iritují dárkové kupony na jakýkoliv myslitelný produkt nebo masová tvorba nadnárodních koncernů, vyzkoušejte tvorbu lokálních kreativců. V samém centru Prahy se ukáže přes 90 českých a slovenských autorů, kteří představí svou původní tvorbu. Těšit se můžete na originální dámské, pánské i dětské oblečení, šperky, netradiční vlasové ozdoby, kabelky, pánské tašky a další doplňky.

K příjemnému nakupování zahraje jazzový sextet Skety nebo dětský pěvecký sbor Chorus Angelus. A jelikož k občerstvení bude připraven dostatek teplých nápojů, od 10:00 do 19:00 stačí zajít pod pilíře Nové scény Národního divadla a v poklidu si užít kouzelnou předvánoční atmosféru. Vstup je samozřejmě zdarma.

Další informace najdete na oficiálních stránkách Dyzajn Márketu.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.