18.4. 2013

Dylan Moran přijede do Prahy, vyprodal se za 8 minut

Dylan Moran přijede do Prahy, vyprodal se za 8 minut

Irský herec, bavič a spisovatel, kterého proslavila role nerudného knihkupce v sitcomu Black Books, zavítá v květnu vůbec poprvé do České republiky. Lístky zmizely neuvěřitelným tempem.

Grobiánský, flegmatický a hlavně věčně zpitý pod obraz, takový je Bernard Black, majitel skromného knihkupectví, kam by bylo dle jeho přístupu nejlepší, kdyby nikdo nechodil. Ústřední postavu ztvárnil jednačtyřicetiletý Ir Dylan Moran, jehož vzezření se od jeho nejslavnějšího charakteru prakticky neliší. Rozčepýřeného, se sklenicí vína v ruce a s cynickými průpovídkami o alkoholu, politice či prostitukách ho fanoušci znají také z jeho stand-up vystoupení.

Právě s posledním komediálním kouskem Yeah, Yeah, během kterého obsáhne děti, krizi středního věku, lenost i sex, přijede na historicky první zastávku do České republiky. Moran má u nás dle všeho věrnou fanouškovskou základnu, jelikož se vstupenky na ohlášené vystoupení 12. května prodaly během osmi minut. Zajímavé je to z toho důvodu, že teprve předchozí den začala na sociálních sítích kolovat zpráva, že irský bavič dorazí do Divadla U hasičů.

Pořadatelská agentura Fource Entertainment na situaci promptně zareagovala přidáním druhého termínu. I představení 11. května se však ihned vyprodalo, v jednání je tedy ještě další vystoupení. Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost, kde je taktéž největší koncentrace inzerátů.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.