8.7. 2013

Dylan Moran počtvrté rozesměje Prahu, přijede v září

Dylan Moran počtvrté rozesměje Prahu, přijede v září

Irský herec, bavič a spisovatel Dylan Moran má v Česku početnou základnu fanoušků. První květnové vystoupení se vyprodalo za 8 minut, lístky na dva přidané termíny zmizely taktéž závratnou rychlostí. Tentokrát má zamluvený Velký sál Lucerny.

Jednačtyřicetiletý Dylan Moran proslavený rolí grobiánského majitele knihkupectví ze seriálu Black Books v České republice předvedl, jaký je profesionál a skvělý pozorovatel. Značnou část své poslední stand-up show Yeah, Yeah, s níž nejprve brázdil města Velké Británie, pozměnil za tuzemské reálie. Opřel se do poněkud divoké politické situace a nastavil zrcadlo našim zlozvykům, čemuž se publikum tak radostně chlámalo, až musel rozčepýřený komik návštěvníky uklidňovat, aby nepřerušovali potleskem tok jeho cynických průpovídek.

Kdo si nestihl pořídit lupeny ani na jedno ze tří vyprodaných vystoupení, má šanci na nápravu. Do Prahy se oblíbený zástupce observační komedie znovu vrátí 30. září, přičemž tentokrát pro něho pořadatelé připravili Velký sál Lucerny. Ceny se pohybují v rozpětí od 590,- do 990,- Kč v závislosti na zvolené sekci.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.