2.11. 2012

Do Tel Avivu za masem, po republice na J.A.R.

Do Tel Avivu za masem, po republice na J.A.R.

Kdo by chtěl sandálem šoupat a v důchodkách stoupat, nechť zpozorní. Jednotka Akademického Rapu neboli Jaromír a Radomír vytvoří další stabilní sérii koncertů.

J.A.R. oblažují domácí scénu funkově-rockovou muzikou od 17. listopadu 1989. Každý rok se ve stejné datum setkávají přední čeští jazzmani a hudební producenti v sále Lucerny, aby oslavili narozeniny veselého projektu. A letos tomu samozřejmě nebude jinak.

Ještě před pražským koncertem si ale střihnou několik vystoupení po České republice a jednu zastávku na Slovensku, kde připraví warm-up párty na blížící se konec světa. Dá se očekávat, že bude v první řadě prezentováno poslední album Dlouhohrající deska. Pokud jste tedy J.A.R. pozitivní, vyberte si termín a živě si poslechněte, jaký je vývoj hňupa, nebo dovolte, aby vám Dan Bárta, Michael Viktořík, Roman Holý, Oto Klempíř a další muzikanti vyfotili řiť.

07. 11. - Olomouc, U-Klub
08. 11. - Bratislava, Atelier Babylon
09. 11. - Brno, Fléda (J.A.R.)
10. 11. - Slavičín u Zlína, Sokolovna
17. 11. - Praha, Lucerna


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.