19.12. 2013

Dárky na poslední chvíli

Dárky na poslední chvíli

Štědrý den za rohem a vy začínáte pomalu propadat panice, že jste to letos (stejně jako loni, předloni a…) s těmi dárky tak trochu podcenili? Do přecpaných obchoďáků se vám nechce strkat ani nos a z pošty vede každý den taková fronta, jako by tam rozdávali přinejmenším čokoládové kolekce zdarma? Nasbírali jsme pro vás pár tipů na bezbolestné řešení!

Vouchery, vouchery, vouchery

Asi tím nejjednodušším, co můžete ještě teď pohodlně splašit, jsou vouchery, tedy poukázky na zboží a služby. Jdou sehnat v podstatě na všechno – na restaurace, zážitkové akce nebo třeba jako poukázka do knihkupectví či vstup do aquaparků nebo na různé dětské atrakce. Můžete se porozhlédnout na různých slevových serverech a vyhledávačích slev, nebo pokud má obdarovaný oblíbený obchod či podnik, tak zajít přímo tam.

Výhody jsou jasné – nic nesháníte, neřešíte velikosti ani to, jestli se trefíte do vkusu, a navíc to můžete vyřešit klidně v pondělí před nadílkou, protože to je rychlovka. Pokud se rozhodnete pro nějaký voucher z hromadných slev, musíte jej ale nejdřív zaplatit – a pokud nestihnete ani to, vždycky můžete poukaz spíchnout doma na počítači a následně nahradit tím skutečným.

Vouchery na co?

No vážně v podstatě na všechno – rádi vám je prodají skoro ve všech obchodech, zvlášť ženy potěší třeba voucher na namixování vlastního müsli, pro pány se nabízí různé projížďky ve Ferrari nebo skok padákem. Masáž nebo restaurace sice nejsou prudce originální, ale na druhou stranu jimi opravdu nic nezkazíte a potěšíte snad každého. Pořídit můžete také renomované kuchařské kurzy od výroby steaků po čokoládové pralinky, vstupy do fitka, bazénu, na stěnu nebo si soukromě zamluvit saunu či vířivku. Pokud se chcete jo rozšoupnout, nadělte drahé polovičce třeba prodloužený wellness víkend v některém vzdálenějším koutě vlasti.

Od šperků k jídlu

Pokud chcete raději nějakou věc, než jen papír, budete to mít složitější. Na oblečení, doplňky nebo kosmetiku je potřeba dobře znát vkus i velikost své drahé polovičky, takže pokud si nejste jistí, vyberte radši něco jiného.

Z bezpečných vod se nabízí třeba knihy (žánr snad trefíte a na zbytek se zeptáte prodavačky), pro ženy šperky (i když i tam se vystavujete jistému riziku ohledně vkusu) a samozřejmě jídlo. Zásobit můžete druhého jakoukoliv dobrotou, kterou si sám příliš často nedopřeje – od luxusních čokoládiček a alkoholu přes kvalitní kávu nebo čaj po dobře vyzrále fláky hovězího na parádní steaky. A pokud vám jídlo přijde moc přízemní, vždycky se můžete vrhnout do nákupu dekorací, vonných svíček nebo psaní básní. Ale ta flákota bude možná jistější.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.