20.1. 2013

Cirkus kolem Michaela Jacksona pokračuje

Cirkus kolem Michaela Jacksona pokračuje

Z pouličních umělců se stala světově uznávaná skupina akrobatů, která uchvacuje miliony diváků. Cirque du Soleil přivezou do Prahy show oslavující Michaela Jacksona.

Kanadskou společnost Cirque du Soleil je možné charakterizovat jako moderní cirkus, kaleidoskopický svátek umění a hbitosti, kde se létá 12 metrů nad scénou, synchronizovaně se hopsá na trampolínách nebo se tančí ve vesele pestrobarevných kostýmech. Tentokrát se ústřední téma jejich vystoupení točí kolem popové legendy a uměleckého génia Michaela Jacksona.

V produkci nazvané Michael Jackson Immortal World Tour vystoupí na 64 tanečníků, hudebníků a akrobatů z celého světa. Velkolepě pojaté metání salt, efektní scéna podkreslená slavnými melodiemi nebo hromadný moonwalk se odehrají 8. a 9. února od 20:00 v pražské O2 areně. Vstupenky se prodávají v rozpětí od 1490,- do 2390,- Kč. Pro představu, jak bude večer probíhat, omrkněte přiložený trailer.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.