10.6. 2013

Chmelové radosti: Bernard Fest a Pivo na Hradě

Chmelové radosti: Bernard Fest a Pivo na Hradě

Voda bohužel spláchla festival malých a mini českých pivovarů na Náplavce, pivní gourmeti se proto modlí, aby se počasí alespoň v červnu umoudřilo a plánované akce mohli proběhnout v avizovaném rozsahu. Je totiž o co stát.

Pivo na Hradě

Jednou z nejočekávanějších pivních akcí je druhý ročník Piva na Hradě. V krásném prostředí Královské zahrady se 14. a 15. června předvede na šedesát pivovarů z celé republiky. Od Ostravy po Sokolov, od Varnsdorfu po Dolní Bojanice. Koštovat se bude velkorysých 120 druhů, které se budou podávat v degustačních porcích kolem 0,75 dcl. Sympatické navíc je, že vstupenka za 300,- opravňuje držitele k volnému ochutnávání. U vstupu obdržíte sklenici a katalog a posléze se můžete směle pustit do testování toho nejlepšího od tuzemských sládků. Letos by neměly chybět ani citrusově vyvoněné kousky pivovaru Matuška. Pro více informací klikejte.

Bernard Fest 2013

První ročník v roce 1993 představoval ještě pivní slavnost s řadou pivovarů, postupně se ale Bernard Fest transformoval na hudební festival, který organizačně a finančně zaštiťuje Rodinný pivovar Bernard. Preferujete-li namísto srovnávání chmelových nuancí lidovější zábavu s bohatým programem, počítejte 21. a 22. června s cestou do Humpolce, kde k pivnímu hodování zahrají interpreti jako Wohnout, Tomáš Klus, Richard Müller nebo Lucie Bílá. S dvoudenní vstupenkou za 440,- Kč můžete využít také skupinových prohlídek pivovaru neodmyslitelně spojeného s tváří Stanislava Bernarda. Pro další informace doporučujeme navštívit oficiální stránky události.


Publikování nebo další šíření obsahu serveru uzij.cz je bez písemného souhlasu společnosti Webový servis Company s.r.o. zakázáno.